درباره ما

شرحی کوتاه

شرکت بازرگانی، ساختمانی آنیل پدیده رایا (رایاکو) تاکنون موفق به اجرای بیش از ۱۱۰۰۰۰  مترمربع زیربنا با بالاترین کیفیت ساختمانی بوده و پروژه های متعدد مسکونی، اداری، تجاری و خدماتی در سطح کشور دردست طراحی و اجرا دارد.

فعالیت‌های برنامه ریزی، کنترل و مدیریت پروژه براساس استانداردهای روز مدیریت پروژه دنیا ( PMBOK) انجام می‌پذیرد و با اشراف کامل بر حوزه‌های دهگانه مدیریت پروژه همواره در انجام ماموریت‌های خود سلامت کاری و حفظ و صیانت از سرمایه سهامداران و ذینفعان و رعایت اصول ایمنی و محیط زیست و استفاده بهینه از منابع خود را در قالب نظام کیفی حاکم بر شرکت مد نظر دارد.

حوزه فعالیت‌های اصلی شرکت در ۱۳ بند و به شرح زیر تعیین و تصریح شده است:

۱- سرمایه گذاری، تاسیس و ایجاد کارخانجات و واحدهای تولیدی، صنعتی، کشاورزی، ساختمانی و اداره آنان و مشارکت در سایر شرکت‌ها.

۲- تهیه زمین، خرید پروژه‌های نیمه تمام، اجرای عملیات ساختمانی و پیمانکاری واحدهای مسکونی، تجاری و اداری.

۳- مشاوره طرح و نظارت بر عملیات ساختمانی

۴- عملیات بازرگانی اعم از خرید و فروش، واردات و صادرات

۵- استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری

۶- اعطای تسهیلات به شرکت‌های تابعه

۷- تشویق و تسهیل امر سرمایه گذاری برای اشخاص

۸- انجام سرمایه گذاری های مشترک با شرکت‌های خارجی

۹- اخذ و اعطای شعبه و نمایندگی در داخل و خارج کشور

۱۰- اخذ مجوز های لازم جهت اجرای طرح‌های ساختمانی و پیمانکاری واحدهای مسکونی، تجاری، تولیدی، اداری و غیره و یا توسعه و تکمیل آن‌ها.

۱۱- انجام مطالعات اقتصادی، فنی، مالی، مدیریتی و نظارت و پیگیری اجرای طرح‌های ساختمانی و سرمایه گذاری صنعتی و ایجاد شرکت‌ها و موسسات مطالعاتی و اجرایی در جهت تحقق هدف‌های شرکت

۱۲- ارائه خدمات اقتصادی، فنی، مالی، اعتباری، سرمایه گذاری و …

۱۳- انجام کلیه عملیاتی که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم برای تحقیق اهداف شرکت لازم و مفید بوده و یا در جهت اجرای موضوع شرکت ضرورت داشته است.


تاریخچه

شرکت بازرگانی، ساختمانی آنیل پدیده رایا از سال ۱۳۸۰ و در کشور کانادا با نام رایاکو تاسیس شد و در سال ۱۳۹۶ با بهره گیری از تجربه اجرایی بیش از ۵۰ پروژه خصوصی و دولتی در کشور کانادا و همچنین با بهره گیری از  دانش فنی مهندسان مشاور و کارشناسان مجرب و رعایت کلیه ضوابط و معیارهای فنی و مهندسی با اجرای طرح‌های شاخص مسکونی، اداری، تجاری و خدماتی در ایران آغاز به کار کرده و با بهره مندی از تجارب ۲۵ ساله خارجی و داخلی، کماکان با سرمایه گذاری و اجرای طرح در زمینه‌های ابنیه، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی و محوطه سازی پروژه‌های بلندمرتبه سازی و انبوه سازی ادامه دارد.

  • ۱۳۸۰ – تاسیس شرکت رایاکو
  • ۸۰ تا ۹۶ – بیش از ۵۰ پروژه خصوصی و دولتی در کشور کانادا
  • ۱۳۹۶ – اجرای طرح‌های شاخص مسکونی، اداری، تجاری و خدماتی در ایران
  • اکنون – سرمایه گذاری و اجرای طرح پروژه‌های بلندمرتبه سازی و انبوه سازی

ماموریت

ماموریت شرکت بازرگانی ساختمانی آنیل پدیده رایا (رایاکو) ارائه خدمات و فعالیت‌های پیمانکاری (GC)، مدیریت اجرایی (MC) ،پروژه‌های EPC ، به ویژه پروژه‌های بلند مرتبه و پروژه‌های انبوه سازی می‌باشد.

چشم انداز

حفظ بالاترین سطح کیفی، سرعت عمل در انجام امور، پایبندی به اصول اعتقادی و ارزش‌های اجتماعی و شایسته سالاری در کلیه مراحل انجام کار به منظور جلب رضایت ذینفعان، همواره جزء لاینفک اهداف و ارزش‌های محوری شرکت بازرگانی، ساختمانی آنیل پدیده رایا (رایاکو) بوده و می‌باشد.


شرکای تجاری

honeywell
cisco
bosch
654465
knauf